עמוד גירוד לחתול 

מתקני גירוד לחתולים,משטח גירוד לחתול

משמשים להשחזת ציפורני החתול ומהווים פתרון מעולה

לשריטות בספות שחתולים יוצרים.  בדקטרי תמצאו מגוון רחב של מתקני גירוד, עמוד גירוד לחתולים בכל הגדלים,  וצבעים המותאמים לחתולים בכל שלבי החיים.

שאלות נפוצות מתקני גירוד לחתול

למה כדאי לקנות משטח גירוד לחתול


בעזרת מתקני הגירוד יכול החתול להתגרד, פעולה האהובה מאוד על החתולים. פעולה נוספת שנוהגים החתולים לעשות בקביעות היא השחזת הציפורניים שלהם. לפעולה זאת יש מספר סיבות כגון: חיזוק הציפורניים ככלי ציד והגנה עצמית, סימון טריטוריה, משחק ושעמום. תחביב זה של חתולכם יכול להיות מזיק עבורכם, שכן ללא מתקן גירוד יכול החתול להשתמש ברהיטי הבית כאמצעי להשחזת ציפורניו. במידה ואתם רוצים לשמור על הספות, השטיח או השולחן החדש שקניתם, מתקן זה הוא הכרחי בביתכם.
איזה עמוד גירוד מומלץ לחתולים


המתקנים מתחלקים לשני סוגים עיקריים: מתקנים אנכיים שבנויים לגובה ומתקנים אופקים המהווים משטח. החתול יכול להשתמש במתקן כמקום מנוחה ויש מתקנים שמציעים בית שמורכב מתיבת עץ שבצידה הקידמי יש חור שדרכו יכול החתול להיכנס.חשוב שהמתקן יהיה איכותי ועמיד לאורך זמן. במידה ואינו כזה, החתול עלול לקרוע ולפרק אותו בתוך זמן קצר. צריך לוודא שהמתקן לא מכיל חלקים קטנים שאותם עלול החתול לבלוע, דבר שיכול לגרום לו לנזק במערכת העיכול
היכן למקם משטח גירוד לחתולים


על מתקן הגירוד להיות יציב חזק ולהיות גבוה יותר מגובה החתול בעת התמתחות ומומלץ אף שיהיה פי 2 יותר גבוהה מגובה החתול בעת התמתחות. המיקום המומלץ למתקן הוא ליד מקום השינה על מנת לאפשר התמתחות בעת קימה של החתול משינה או לחילופין באיזור בו שוהים בני הבית מרבית הזמן ואשר מאפשר גם צפייה לרחוק דרך חלון. בכל מקרה מומלץ להרחיק את מתקן הגירוד מקערת המזון של החתול לפחות 3 מטר.
כמה עולה עמוד גירוד לחתול


טווח המחירים של המוצר שאותו תרכשו בחנות חיות הוא רחב ונע בין עשרות שקלים למאות שקלים בהתאם לגודלו, מורכבותו והחומרים ממנו הוא עשוי, לכן כדאי להתאים את הקניה לתקציב המתוכנן. כדאי לערוך השוואת מחירים כדי למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר, מכיוון שההפרשים בין המחירים של החנויות השונות יכול להגיע לעשרות אחוזים , אפילו עבור אותו מוצר. כדי לתת לחתול סביבת מחיה מהנה ומגוונת ניתן לרכוש מספר מתקנים שונים שיאתגרו אותו יותר מאשר מתקן בודד.
סוגים של משטחי גירוד לחתולים


קרטון / קרש גירוד לחתול פתרון בסיסי שמתאים למי שאין לו כמעט מקום למתקן גירוד גדול יותר. מתקן גירוד קטן/בינוני בצורת קובית עץ בודדה עד 3 קוביות קוביות העץ יערמו אחת על השנייה על מנת לספק גובה מסוים, חללי הקוביות יעוצבו בצורות שונות על מנת לספק עניין לחתול. מדפי טיפוס נותנים מענה על הצורך של החתול לטפס ולדלג אך הם דורשים התקנה וקדיחה של חורים בקיר והם אינם מתאימים לגירוד ושריטות. מתקן גירוד ענק מתקנים אלו הם המומלצים ביותר לחתולים שהם הם נותנים פתרון מלא ומקיף לכלל צרכי הטיפוס והגירוד, המתקנים מעל גובה של מטר והם מספקים לחתול 4-3 נקודות לדילוג רביצה ותצפית, בגלל הגובה הגדול החתול יכול להתמתח בנוחות על המתקן וגם לתצפת מחוץ לחלון

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח