כלובים ומלונות לכלבים כלוב אילוף לכלב

כלובים משמשים חלק דומיננטי  באילוף כלבים.

במידה ואתם לפני החלטה לאילוף הכלב.ה שלך ... חשוב לדעת לעשות את הדבר הנכון בעת רכישת כלוב אילוף לכלב!

בתוך כך ניתן לאלף בדרכים שונות כאשר הדומיננטית שבהן היא רכישת כלוב אילוף לכלבים או מלונה. 

שהם חלק משאר ציוד ואביזרים לחיות שאנו מגדלי הכלבים וחיות המחמד נוהגים לרכוש. 

כלוב אילוף – הבחירה המושכלת לכלב לאילוף הכלב.ה שלך!

 באמצעותו ניתן לעמוד בהצבת המטרות לאילוף. בתוך כך, לראות ולהיווכח כיצד הכלב.ה ממושמעים יותר.

לא די בכלוב או מלונה , מאיד, קיימות טכניקות נוספות וחשובות במהלך אילוף כלבים. 

איך בוחרים כלוב רשת לכלב?
חשוב לבדוק בקפידה מספר פרמטרים חשובים שיאפשרו לכם לבחור את הכלוב הנכון.

וזאת על מנת לא לשים את הכסף שלכם על קרן הצבי. בחירה מושכלת חוסכת. 

*הדבר הראשון שצריך לבדוק: האם רכשת כלוב שמתאים לגודל הכלב שלך?

למשל : האם הוא מרווח או צפוף מידיי?

*הדבר השני והחשוב לבדיקה : איכות הכלוב והעיצוב  -נדרש לבדוק בנוסף ולא להתפשר כלל וכלל.  

כל המידע לבחירת כלוב מותאם לאילוף כלבים במאמר בבלוג דקטרי: : בחירה בכלוב הנכון

שאלות ותשובות נפוצות

מה כדאי לדעת על כלוב אילוף לכלב


שוב הכלב הרס את הבית ? חברים פוחדים לבוא לבקר ? השכנים כועסים בגלל הנביחות ? יש לנו פתרון. כלוב אילוף, חינוך גורים ופתרון כל בעיות ההתנהגות. כלוב כלבים הוא אביזר מעשי מאוד שיכול לסייע רבות בתוך הבית ועונה על פונקציות שונות. אך בנסיבות רבות אחרות, כלוב יכול להפוך לבית נעים לכלבכם ואפילו לסביבה מהנה. למעשה, ישנן גרסאות של כלובים המאפשרות לכם לכלול מיטות ושמיכות בכדי לספק נוחות מקסימאלית לכלבכם. אתם יכולים להכניס אותו לביתך או למקם אותו בחצר הבית, מכיוון שהוא מתאים לכל סביבה.
מתי יש צורך בכלוב אילוף לכלבים בוגרים


יתרונות וחסרונות יש לכלוב כלבים בוגרים ? לכלובי כלבים יתרונות רבים, אך חשוב מאוד שגם תהיו מודעים לחסרונותיהם. זה יעזור לכם להתמודד אם כדאי לבצע את ההשקעה ואם זה משהו שהכלב שלך באמת צריך. יתרונות: מעניק לחיית המחמד שלך את ההגנה המרבית. לבעל החיים שלך יהיה בית משלהם. אם הכלב שלך אגרסיבי, הוא יפסיק לנשוך אנשים וכלבים אחרים. מגן על חיית המחמד שלך. הכלב ירגיש בנוח. קל להובלה. חסרונות: יש כלבים שלקח קצת זמן להתרגל לכך מכיוון שהם עשויים להרגיש לכודים. אם הכלב שלך פעיל מאוד הם עלולים לפגוע בעצמם בניסיון לברוח. הם יכולים להרגיש מאוימים או עצבניים. תופס מקום רב במיוחד בבתים קטנים.
עד איזה גיל אפשר להשתמש בכלוב אילוף לכלב


טעות שעושה כמעט כל אחד לעתים קרובות היא לחכות שהכלב יגדל לשימוש בכלוב מגן. לעיתים פעולה זו מונעת מהכלב להפחית את רמות האגרסיביות שלו. כתוצאה מכך, הכלב שלך נוטה לנגוס הרבה יותר. למעשה, אם אימון מגיל צעיר לא מתבצע, הכלב לעולם לא יכול היה להתרגל לכלוב. זו הסיבה שההמלצה הטובה ביותר שלנו היא להתחיל להשתמש בכלוב הכלבים בהקדם האפשרי. לאחר הלידה, חכו חודש-חודשיים לכלבכם יגדל עוד קצת וקנה כלוב גורים. בדרך זו יהיה הרבה יותר קל לכלב להסתגל ולהרגיש בנוח בביתו החדש. איזה גודל כלוב כדאי להשתמש? כדי לקבוע את הגודל המתאים של כלוב הכלבים, הדבר הראשון שצריך לזכור הוא גודל חיית המחמד שלך. ברור שאתה לא רוצה שהכלב שלך יינעל באופן שיפגע בהם. חשוב שלכלבך תהיה חופש תנועה טוב כדי לאפשר לו לאכול, לשתות ולהקל על עצמו. מצד שני, ישנם מצבים בהם ניתן להמליץ ​​על כלוב קטן, במיוחד כאשר הכלב אלים. בדרך זו חיית המחמד שלכם תלמד להתנהג ותאמנו אותה להפחתת האגרסיביות שלה. במקרים כאלה, הסורגים צריכים להיות קרובים זה לזה, כך שילדים לא יכולים להכניס את ידיהם פנימה.
מתי כלובים לכלבים נחוצים ?


אין תשובה אחת לשאלה זו, מכיוון שאתה צריך לקחת בחשבון כמה סוגיות מהותיות והיא תשתנה בהתאם למצב. ראשית, נתח עד כמה חיית המחמד שלך אגרסיבית, מכיוון שאם מדובר בבעל חיים אגרסיבי ביותר, כלוב כלבים הוא חיוני. אחרת זה לא חובה, אך עליכם לקחת בחשבון גם מצבים אחרים כאשר יתכן ומומלץ. אתה כבר יודע שכלובי כלבים הם דרך לספק לחיית המחמד שלך מקום נוח לחיות בו. לכן, יש לקחת בחשבון אם ברצונכם להעניק לחיית המחמד שלכם מתנה ולהשאיר אותה מאושרת. אם אתם מתכננים להחזיק את הכלב שלכם בחצר, כלוב הוא אידיאלי כך שחיית המחמד שלכם מוגנת תמיד.
מה העלות של כלוב אילוף לכלב


מחיר כלוב אילוף לכלב נע בין 150-450 ₪, ומושפע בעיקר מהגודל שלו, המגיע באורך של 40-120 ס"מ, ובמידות יותר גדולות לכלבים מיוחדים. אופציה לא רעה שיכולה להוזיל לכם את המחיר משמעותית היא קנייה של כלוב אילוף יד שנייה, שיכול לעלות כמעט חצי ממחיר כלוב חדש. אם תרצו עזרה של בעל מקצוע, מחירי מאלפי כלבים נעים בין 200-400 ₪ לפגישת היכרות, כאשר כל פגישת אילוף נוספת תעלה בין 200-300 ₪. צלצלו אלינו ישירות לייעוץ 04.656.8008
מה המידות של כלוב אילוף לכלבים?


כלוב אילוף לכלב יכול לתת לפתור לכם שתי ציפורים במכה אחת – הוא גם ישמש כאמצעי השגחה על הכלב, וגם יעזור לו להיגמל מעשיית צרכים ברחבי הבית. אז אם כלוב אילוף לכלב נשמע לכם טוב מכדי להיות אמיתי, אתם צודקים – השימוש בכלוב דורש לא מעט תרגול, התמדה, שינוי הריהוט בסלון ובעיקר הרבה סבלנות, אך בסופו של דבר התוצאות מדברות בעד עצמן. *פרטים טכניים על הכלוב: הוא עשוי מתכת, בעל גג, ובד"כ קיים באורך של 40-120 ס"מ, רוחב של 40-70 ס"מ וגובה של 50-80 ס"מ, למרות שניתן גם למצוא מידות מיוחדות לכלבים גדולים במיוחד. כלוב אילוף מתאים בעיקר לכלבים גדולים, כלומר, בעיקר כל סוגי הכלבים שאינם קטנים ממש (כמו שיצו, פומרניין, צ'יואווה וכו'). למה? לכלוב אילוף לכלב, בניגוד לסוגי תיחום אחרים, יש גג שמונע מהכלבים לקפוץ החוצה, מה שלא כל כך נחוץ במקרה של כלבים קטנים. בנוסף, הכלוב כבד יחסית כך שגם כלבים גדולים לא יצליחו לגרור אותו ברחבי הבית.

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח