שימורים לכלב

שימורים לכלבים אמנם לא אמורים להוות האוכל הבסיסי של הכלב... אבל בהחלט מספקים את הצורך בגיוון בהאכלת הכלב או כמזון משלים או כחטיף.  שימורים איכותיים לכלבים הם בהחלט אוכל לכלבים המהווים מזון טעים ומשלים. 

שאלות נפוצות בנושא שימורים לכלבים

איזה שימורים מומלצים לכלבים


היתרונות של מעדנים ושימורים לכלב ,בעוד שאוכל יבש הוא הבחירה הפופולרית עבור תזונת כלבים, כלבים יכולים להפיק גם תועלת רבה משילוב מעדנים ושימורים בתפריט היומי שלהם, בין אם זה נעשה על בסיס קבוע ובין אם מדי פעם.לשימורים ומעדנים לכלבים יש יתרונות רבים, ביניהם:קלים יותר ללעיסה – שימורים ומעדנים הם אוכל רטוב לכלב, לכן אינם פוגעים בשיניים ובחניכיים ויותר מכך, עבור כלבים מבוגרים עם בעיות שיניים וחניכיים אוכל רטוב עשוי להיות קל יותר ללעיסה בהשוואה לאוכל יבש. התאמה לגורים – גורים זקוקים למזונות עשירים יותר בחלבון כדי לגדול ולהתחזק ובדרך כלל, מעדנים ושימורים לגורים מכילים כמות גדולה יותר של חלבון בהשוואה למזונות יבשים.עמידות לאורך זמן – מזונות רטובים לכלבים מגיעים בפחיות שימורים ולכן נשמרים טוב יותר לאורך זמן ללא הצורך בחומרים משמרים כדי לשמור על הטריות. כמובן שיש לשים לב לתאריך התפוגה בעת הקניה.אם גם אתם בוחרים לשלב בין שימורים, מעדנים ואוכל רטוב לכלבים לבין אוכל יבש, אצלנו תמצאו מגוון רחב של אפשרויות ממיטב המותגים האיכותיים שישנם ובמחירים משתלמים במיוחד!
איך לבחור שימורים איכותיים לכלבים


החנויות עמוסות בשלל סוגי שימורים לכלבים, מבחר עצום ומבלבל, במה לבחור? ... ואתם ודאי רוצים לתת לכלב המדהים שלכם את השימורים הכי טעימים, הכי בריאים והכי איכותיים שיש. קטלוג המותגים שלנו יחשוף בפניכם את המגוון הרחב של מוצרי המזון אותם אנחנו מייבאים מחברות בינלאומיות מובילות בתחום. חברות אלה ידועות באיכות הגבוהה של מוצריהן , ברמות הטכנולוגיות המתקדמות של תהליכי הייצור ובבטיחות המוצר. תוכלו לקרוא על ייחודו של כל מזון ומזון ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה בדיוק לצרכיהם של הכלב והחתול שלכם.
איזה שימורים מתאימים לגורי כלבים


אוכל רטוב זה מתאים לגורים, אוכל רטוב מגיע בקופסאות שימורים קטנות או גדולות ויש לשמור עליהם במקום מוצל ויבש. במידה והנכם מתלבטים איזה אוכל לתת לכלב שלכם, אם הנכם בוחרים אוכל רטוב לכלבים, יש צורך לשים לב היטב על מרכיביו ולוודא כי הוא מכיל מינרלים וויטמינים חיוניים להתפתחות הכלב ואף יש להתאים את האוכל על פי גילו של הכלב, משקלו וגזעו. אוכל רטוב מגיע בקופסאות שימורים קטנות או גדולות ויש לשמור עליהם במקום מוצל ויבש. במידה והנכם מתלבטים איזה אוכל לתת לכלב שלכם, תוכלו להתייעץ עם וטרינר או עם צוות עובדי החנות.
מה המחיר של שימורים לכלבים


שימורים לכלבים המחיר לפחית אחת ומשתנה בהתאם לגודל הפחית 4-10 ש"ח מזון שימורים ומעדנים לכלבים נחשב כתוספת למזון יבש או כפינוק נפרד. הבסיס של המזון יכול להיות עוף, בקר, צבי, דגים, סלמון, כבש או הודו. מזון רטוב לכלבים מתאים לכל שלבי החיים יעיל כפתרון כשנתקעים בלי אוכל יבש, לטיולים, להחביא תרופה, לכלבים עם קשיי לעיסה, וסתם לפינוק מרענן ורווי נוזלים.

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח