חטיפים לכלבים 

חטיפים איכותיים לכלבים, חטיפים ללא עוף לכלבים, חטיפים לגורים, ציוד ואביזרים לחיות, חטיפים לכלבים לאוהבי הנשנושים והחינוך בקטע בריא ... 

שאלות ותשובות נפוצות

איך לבחור חטיפים לכלבים ללא עוף


רוב החטיפים הם על בסיס עוף אך ישנם גם חטפים על בסיס סלמון, בקר וכבש. חטפים דנטאלים,חטיף נטורל באלנס ברווז ותפוח אדמה ללא דגנים לכלבים קטנים.
איזה חטיפים הכי מומלצים לכלבים


*מומחים בהתאחדות האמריקאית לכלבנות ממליצים, שכמות הקלוריות היומית מחטיפים שכלב מקבל לא יעלו על 10% מכמות הקלוריות היומית שמקבל ממזון הכלבים שלו, זאת על מנת למנוע בעיות כמו חוסר איזון תזונתי, השמנה או חוסר תאבון. *ככל שהערך הקלורי של החטיף יהיה נמוך יותר, נוכל לתת לכלב יותר ממנו ללא תופעות לוואי. *חשוב להשמע להוראות על גבי האריזה, לספק לכלב חטיף לעיסה בגודל מתאים שלא יוכל לבלוע בשלמותו ולהחנק. *כדאי להשגיח על גורים וכלבים בוגרים במספר הפעמים הראשונות, על מנת לפקח שאינם בולעים חתיכות גדולות שגורמות לחסימה בקנה הנשימה או חסימת מעיים. *אין להשאיר כלב לבד עם חטיף לעיסה כשאנינו בטוחים ב100% בהרגלי הלעיסה של הכלב או בסוג החטיף. *צריך לקחת בחשבון את הזמן שייקח לכלב לסיים את חטיף הלעיסה. ככלל נעדיף חטיפי לעיסה טבעיים ככל האפשר, וכאלה שיעסיקו את הכלב לזמן ממושך יותר. אם כלבך הראה רכושנות למזון יש להמנע מלהשאיר אותו עם חטיפי לעיסה עמידים(כאלו שהוא לא יכול לסיים בתוך כמה דקות) . חטיפים מומלצים: עצם עור יבש|עצם עור דחוס|עצם חזיר מעושנת|מקלות דנטליים
איך להתאים חטיפים קטנים לגורים


אם אתם אוהבים לפנק את הכלב שלכם אז חטיפים לכלבים הם כלי מצוין בהשגת המטרה. רק לפני שאתם מתחילים לתת לכלב שלכם חטיפים, חשוב לדעת אילו חטיפים מומלצים לכלבים ואילו לא. הכלב יעשה כמעט הכל כדי להשיג את החטיף ולכם זה יהיה אמצעי לאלף אותו ולחזק את הקשר ביניכם. כאשר הכלב מקבל חטיף אחרי פעולה חיובית הוא מקשר את הפעולה לקבלת הפרס. גם ברגעים של קושי אפשר לתת לכלב חטיף שיסיח את דעתו וירגיע אותו. הכלב יודע איפה מאוחסנים החטיפים והוא גם יודע מה הוא צריך לעשות כדי לקבל אחד. לגור כלבים אוכלבים קטנים כדי לתת חטיפים שקל ללעוס ולבלוע ולעיתים חטיפים שיקח לו זמן לפרק ויעסיקו אותו במהלך תהליך הפירוק של החטיף לחלקיו. לא כדאי להתפשר על האיכות אלא לרכוש חטיפים מובחרים המיוצרים ע”י יצרני המזון המובילים. דבר זה יבטיח שהמוצרים עברו את המבחנים הדרושים לצורך בקרת האיכות שלהם. שיקול נוסף ומשמעותי בבחירת המוצרים הוא המחיר. בחנויות מסוימות ניתן לרכוש מספר חבילות של חטיפים וכך לקבל חטיף נוסף במתנה. ממליצים:בחנות חיות שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של חטיפים מומלצים לכלבים. אנו מספקים חטיפים דנטליים, ביסקוויטים, חטיפי כבש, עוף, סטייק, דג ועוד המון. בחנות שלנו תמצאו את המותגים הכי מובילים לסוגי חטיפים לכלבים כגון: פרו פלאן, קייליס, פרמיו, בונזו, אלפא ספיריט, אקאנה רויאל קנין ועוד.
כמה עולים חטיפים איכותיים לכלבים


חוק 10 האחוזים ערך קלורי הוא אחד השיקולים החשובים שיש לקחת בחשבון כאשר נותנים חטיפים לכלב. וטרינרים רבים ממליצים להקפיד על חוק 10 אחוזים. חוק זה אומר כי אסור ששיעור החטיפים יעלה על 10% מהתפריט הקלורי של הכלב. כלומר: אם הכלב צורך מזון דל קלוריות, אז אפשר לפנק אותו ביותר חטיפים, אך אם הכלב אוכל מזון עתיר קלוריות, כנראה שחטיף או שניים הם הגבול הבריא. יש כל כך הרבה סוגים של חטיפים שמיועדים לכלבים והבחירה יכולה להיות קשה – יש חטיפי טונה, חטיפי עוף, סלמון, ברווז, כבש, יש חטיפים בצורת עצמות קטנות, יש חטיפים לגורים ויש עצמות גדולות לנשנוש ארוך טווח. יש חטיפים לכלבים שמבטיחים ניקוי שיניים יסודי, יש חטיפים לאילוף ועוד. אז ראשית, מומלץ לבחור בחטיפים שלא עשירים בסוכר או במלח. כמו כן, חשוב להבין כי חטיפים אלו הם תוספת לתפריט התזונתי של הכלב ואם נותנים יותר מדי מהם לכלב הם עלולים לשבש את האיזון התזונתי ולגרום להשמנת יתר ולבעיות בריאותיות חמורות נוספות. הסוד הוא, כאמור, מינון נמוך מאוד של חטיפים. גם נתונים טבעיים כמו: גיל, רמות פעילות גופנית, גזע ותדירות ההאכלה הסדירה יכולים להכתיב את סוג החטיף והמינון שלו. לכן חשוב להתייעץ עם הווטרינר וביחד אתו לקבוע אילו חטיפים, באיזו תדירות וכמה חטיפים לתת לכלב.

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח