מזון יבש לחתולים

זה רק נשמע יבש ... ת'כלס בדקטרי תמצאו מזון יבש לחתולים מסוגים ומותגים רבים ובמחירים שמתאימים לכם.

גולשים יקרים ... חלק מהשקים אינם מציגים מחיר פיקס - למחיר המותאם לצורך המדויק:

הכנסו למוצר, בחרו בווריאציית המותאמות אישית לחתול שלכם וקבלו את מחיר הפיקס של בחירתכם. 

כל מה שצריך לדעת על אוכל לחתולים

מה כדאי לדעת לפני שרוכשים מזון יבש לחתולים


לסוג המזון שאנו מאכילים את החתול ולאיכותו יש השלכה ישירה ומשמעותית על מצבו הגופני ועל בריאותו. אין צורך להיות וטרינר כדי לראות את ההבדלים החיצוניים הבולטים בין חתול או כלב הניזון ממזון מאיכות ירודה לבין חתול הניזון ממזון באיכות טובה, ניתן לשפוט על פי איכות הפרווה והברק, מבנה השלד, מבנה השרירים, אופן ההליכה, אנרגטיות וחיוניות (יחסית לגיל ולגזע כמובן), גם מחלות נרכשות שמקורן באיכות המזון, בעיות פוריות שמקורן במזון ועוד. לחתולים דרישות תזונתיות שונות משל כלבים מעצם היותם אוכלי בשר ולכן יש להאכיל חתולים רק במזון לחתולים. השוני מתבטא בעיקר בחומצות האמינו החיוניות לחתול (טאורין לדוגמה) ובהרכב, כמות ויחסי הפחמימות, חלבונים ושומן במנה.
איך לבחור מזון יבש איכותי לחתולים


חתולים ידועים כחיית מחמד רגישה מאוד ולכן יש חשיבות גדולה מאוד לבחירת המזון המתאים לחתול מבחינת גיל החתול ומצבו הבריאותי. ככל שנתאים בצורה הטובה ביותר את מזון החתולים לחתול שלנו וככל שנקפיד על בחירת מזון איכותי ומתן אוכל במינון הנכון, כך נוכל לשמור על בריאותו של החתול ואף נאריך את חייו. סוגי המזונות לחתולים מחולקים לפי טעם, גיל החתול, נטייה להשמנה, נטייה להיווצרות כדורי שיער, מצבו הבריאותי של החתול ועוד
האם מזון יבש מתאים לכל סוגי החתולים


בבחירת סוג המזון יש צורך להתחשב בשלבי החיים השונים של החתול: מזון לגורים - המזון בקטגורייית הגורים הוא לרוב מזון יבש מעט רך, בעל כופתיות קטנות ומכיל הרבה קלוריות אשר תומך בהתפתחות מואצת של גדילת הגור. גורי חתולים דורשים האכלה תכופה יותר, לפחות 3 פעמים ביום. מזון דיאטטי - חתולים בעלי נטייה להשמנה אשר אינם מוציאים אנרגיה / מרץ צריכים לקבל מזון קל יותר. השמנת יתר עלולה לפגוע במצבו הבריאותי של החתול ואף לסכן את חייו. מזונות אלו מופחתים בשומן וקלוריות, עתירי סיבים המסייעים בשיפור חילוף החומרים ומועשרים בחומרים המסייעים להפחתה במשקל. מזון לחתול בוגר – חתול בוגר מוגדר כחתול שגילו מעל שישה חודשים. על חתול לאכול מזון חתולים המכיל את כל המרכיבים הנדרשים לפעילותו והכולל חלבונים, פחמימות, ויטמינים ונוגדי חימצון. מזון מסוג זה מגיע בדרך כלל בטעמים: סלמון, עוף, דגים. מזון לחתול מבוגר (סניור) - חתולים מבוגרים יותר יכולים ליהנות ממזון המותאם לצרכיהם המיוחדים ולשינויים בגופם הנובעים מהזדקנות. חתול מעל גיל 7 נחשב לחתול מבוגר.מזונות לחתולים מבוגרים מכילים פחות קלוריות, יותר חלבונים, נוגדי חימצון וויטמינים בצורה מאוזנת, המספקים את הצרכים התזונתיים המיוחדים של חתולים מבוגרים. מזון רפואי לחתולים – חתולים נוטים לעיתים לפתח בעיות בריאותיות המצריכות מעבר למזון מיוחד לחתולים כגון: דלקות בדרכי השתן, מזון לקיבה רגישה, מזון היפואלרגני, מזון המונע הצטברות כדורי שיער וכדומה. כדאי לבחור במזון זה רק לאחר התייעצות עם וטרינר וקבלת אישורו שאכן החתול זקוק למזון מיוחד זה. החלוקה המסורתית של מזון לחתולים נחלקת באופן עקרוני לארבעה סוגים/רמות והן: אולטרה פרמיום, סופר פרמיום, פרמיום, מזון זול: · אולטרה פרימיום - הינה רמת האכלה הגבוהה ביותר בשוק המזון כיום. מזון מסוג זה מיוצר עפ"י התקנים המחמירים הנהוגים בארה"ב, תו תקן אמריקאי לאיכות ולרמה, מה שמבטיח ללא ספק את מצויינותו. חברת המזון הנמצאת ברמה הזו היא נטורל באלאנס (Natural Balance), אינסטינקט (Nature's Variety Instinct), גו (GO!), נאו (NOW), אנאמט (Annameat), נוטריאנס (Nutrience) · סופר פרימיום - אוכל לחתול הכולל בתוכו את פרו פלאן (Pro Plan), רויאל קנין (Royal Canin), ריגל (Regal). מוצרים אלה נחשבים למזונות טובים מאד וככאלה נחשבים ליקרים יותר. · פרימיום - מזון לחתול שכולל בתוכו את החברות: לה קט (La Cat), פריסקיז (Friskies). כולם נחשבים למזונות טובים באיכותם המספקים בדרך כלל תזונה מלאה לחתול. · מזונות זולים - מזונות זולים לא איכותיים הנמכרים לרוב למאכילי חתולי רחוב. המזונות מתאפיינים במחיר זול ובמשקל שק מאד גבוה (מעל 15 ק"ג).
האם מזון יבש מתאים לגורי חתולים


בחודשים הראשונים לחייו, גור החתולים גדל במהירות עצומה, לכן הכרחי לתת לו אוכל לגורי חתולים עשיר ביותר כבר מהרגע הראשון. בגיל 12 שבועות הוא מוכן כבר לאכול רק מזון יבש.
למה חשוב לבחור במזון יבש איכותי לחתולים


לבחור מזון מתוך עשרות מותגים שונים זו משימה מבלבלת וקשה. אחד מעמודי התווך של בריאות החתול הוא ללא ספק התזונה שלהם, מה שנכנס להם לגוף ומספק להם אנרגיה, ויטמנים ומינרלים.ההשפעה של האוכל על מצבו גופני של החתול היא משמעותית ביותר, אוכל איכותי, טוב ומומלץ ישמור על החתול חינני ובריא לאורך שנים ואוכל באיכות ירודה עלול לגרום לחתול לשלל בעיות רפואיות וביקורים תכופים אצל הווטרינר. מותגים נפוצים: נטורל דלישס | מונג' | טייסט אוף דה ווילד | פרו פלאן | רויאל קנין | פנסי פיסט | פריסקיז | גו! | בריט | אלווה | קרנילאב | סיבאו | אקאנה | הילס | אוור קלין
כמה עולה אוכל לחתולים


מחפש לדעת כמה עולה אוכל וציוד לחתולים? טווחי מחירים אוכל לחתולים אוכל לחתולים אקאנה
18 ק"ג
300-425 ש"ח אוכל לחתולים אוריגן
בוגר 20 ק"ג
380-450 ש"ח אוכל לחתולים רויאל קנין
(פיט 32) 15ק"ג
290-370 ש"ח מזון לחתול רויאל קנין
פרסי 10 ק"ג
270-385 ש"ח אוכל לחתול רויאל קנין
לייט 10 ק"ג
260-385 ש"ח אוכל לחתולים רויאל קנין
קיטן 4 ק"ג
120-235 ש"ח אוכל לחתולים פרו-פק
בוגר - 180-295 ש"ח מזון חתולים פרו-פק
היירבול 7.5
180-295 ש"ח אוכל חתולים פרו-פק
לייט 7.5 ק"ג
180-295 ש"ח מזון חתולים ספורטמיקס
חתול גורמה 15 ק"ג
120-235 ש"ח אוכל לחתולים ספורטמיקס
חתול אורגינל רסיפי 15 ק"ג
130-245 ש"ח

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח