מספרה לכלבים...

מתמחים בכל סוגי התספורות לחיית המחמד שלכם + מריטה ותספורת גזעית. 

טיפולים נוספים במספרה: טיפוח לבעלי חיים, רחיצת כלבים + גזירת ציפורניים. 

שירות מקצועי, אישי ואמפטי במיוחד  לחיית ולחבר.ה ביותר שלהם - את או אתה...

מספרה לכלבים ,מספרת כלבים שהופכים לחתיכים ...

טיפוח במספרה בלבד!
ללוק המועדף - (לא מספרה ניידת) 
לתספורת של החלומות התקשרו היום והזמינו תור : 04-6568008 | 054-6961718

או מלאו פרטים בטופס בקישור בקליק כאן

כל מה שכדאי לדעת על טיפוח הכלב

איך לבחור מספרה לכלבים


האם יש הבדל? בהחלט! מספרות רבות לכלבים אינן בעסק מהסיבות הנכונות וזה עלול לבוא לידי ביטוי ביחסם לכלב שלכם כמו גם בכישורים והיכולות שלהם והתוצאה אז איך בוחרים מספרת כלבים? לכלב שלכם חם בקיץ הישראלי? אתם מרגישים שהוא סובל? מעוניינים שיהיה נקי ומטופח יותר? אלו הן רק כמה סיבות לקבוע תור אלינו למספרת כלבים אם ספרים מקצועיים ואדיבים. לדוגמא, שימוש בספר באופן קבוע עוזר לך למצוא את התספורת הטובה ביותר לכלב. נוסף על כך, תוכלו לשמור על ציפורניים של כלבכם קצוצות, רוחות גבוהות ובריאות במיטבה. זה הכרחי להקדיש זמן למציאת ספר מקצועי לשנים רבות. וודא שהספר לא רק מיומן ביישום תספורות כלבים אלא שקל ונעים לעבוד איתו.
איך מספרה מקצועית מטפלת בכלבים היפואלרגניים


כאשר מטפלים היטב בכלבים, הם יכולים להיות בני זוג נאמנים ותוספות אהובות למשפחות לאורך שנים. אם יש לך גזע הדורש טיפוח, כמו פודל או פקינז, וודא שקבעת פגישה קבועה עם מספרה מקצועית. אתה יכול להשיג אחד מכמה גזעים היפואלרגניים שיש להם שיער במקום פרווה ולא נשפכים. לשיחת ייעוץ עם ספרים מקצועיים בתחום צלצל.י 04.656.8008
איך מספרה מקצועית מספרת כלבים אלרגים


מספרה ידידותית, נעימה ואסתטית, תפחית את עוצמת החרדה של הכלבים וגם תיצור רושם חיובי הרבה יותר. מספרה שמכבדת את עצמה, מספרה מקצועית מאד.
אם הכלבים שלכם זקוקים לתספורת, הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני הפנייה למספרה:
1. ניסיון – ישנם כלבים שחוששים מתספורת. המפגש עם הספר או הספרית וגם עם המספרה עצמה, הכלים, המכשירים והציוד שבה, עשויים לעורר בהם לא מעט חרדות. אם מצאתם מספרת כלבים בנוף הגליל, וודאו כי היא מביאה אתה ניסיון רלוונטי בתחום. ספריות או ספרים מנוסים יידעו כיצד להתמודד עם חרדתם של הכלבים בזמן העבודה עצמה ולהפוך את ההליך כולו לחוויה חיובית הרבה יותר.
2. האווירה שבמקום – לאווירה שבמקום יש משמעות רבה מאד. מספרה ידידותית, נעימה ואסתטית, תפחית את עוצמת החרדה של הכלבים וגם תיצור רושם חיובי הרבה יותר. מספרה שמכבדת את עצמה, מספרה מקצועית מאד, תדאג לניקיון המקום ולשימוש בציוד חדשני, המותאם לסוג העבודה. אם אתם תוהים האם ועד כמה המקום אכן מתאים לכם, בקרו בו ללא הכלבים ובחנו את האווירה שבו.
3. העלויות – עלות התספורת נקבעת בהתאם לפרמטרים שונים. גודל ומשקל הכלב, כמות השיער שיש להוריד וכן נקודות נוספות הקשורות לשיקולי המקום עצמו. כדאי מאד לבדוק זאת מראש וכן גם לברר מה כולל המחיר – האם גם גזירת ציפורניים, למשל? חפיפה יסודית? ועוד.
מה העלות של תספורת לכלב


הכלב או הכלבה שלכם זקוקים לתספורת ואתם תוהים למי לפנות? מספרת דקטרי נוף הגליל היא המקום הנכון להגיע אליו. המספרה מציעה לכם ולכלבים האהובים שלכם מרחב נוח ונעים וכן גם מוצרים נוספים, כמו מזון, צעצועים ועוד. לסקירת כלל האפשרויות, היכנסו לאתר המלא ולקבלת פרטים נוספים, לרבות תיאום תור למספרה, התקשרו לטלפון 04.656.8008 העלויות – עלות התספורת נקבעת בהתאם לפרמטרים שונים. גודל ומשקל הכלב, כמות השיער שיש להוריד וכן נקודות נוספות הקשורות לשיקולי המקום עצמו. כדאי מאד לבדוק זאת מראש וכן גם לברר מה כולל המחיר – האם גם גזירת ציפורניים, למשל? חפיפה יסודית? ועוד

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח