מזון רפואי לכלבים 

גולשים יקרים... חלק מהשקים אוכל רפואי לכלב אינם מציגים מחיר פיקס - למחיר המותאם לצורך המדויק: 

הכנסו למוצר, בחרו בווריאציית המותאמות אישית לכלב שלכם וקבלו את מחיר הפיקס של בחירתכם. 

שאלות נפוצות מזון רפואי לכלבים

מה כדאי לדעת לפני שרוכשים מזון רפואי לכלבים


מזון רפואי לטיפול בעודף משקל, בעיות בכליות ובלב, אלרגיות, מזון היפואלרגני ועוד. כל סוגי המזונות הרפואיים לכלבים אצלנו באתר בשירות עד הבית מבלי הצורך בביקור אצל הוטרינר. בגלל תזונה בריאה יותר ושיפור המודעות ויכולות הווטרינרים, כלבים מסוגלים להאריך חיים בהינתן התנאים המתאימים. מי שימליץ על סוג האוכל הרפואי בדרך כלל יהיה הווטרינר, לאחר אבחון הוא יבחר את המזון שלדעתו מתאים לבעיה הספציפית ממנה הכלב שלכם סובל. יש להדגיש שכל המזונות הרפואיים שנמכרים בישראל מיוצרים על ידי חברות מזון מוכרות ואמינות.
איך לבחור מזון רפואי איכותי לכלבים


מזון יבש מלא יעודי לכלבים המסייע תומך בטיפול בכלבים הסובלים מאלרגיה או רגישות למזון
או המזון מסייע גם בעת הטיפול בדלקות לבלב דלקות כרוניות במערכת העיקול או ברגישות במערכת העיקול.
מזון רפואי לכלבים, כשמו כן הוא, הוא מזון לכלבים בעל ערכים רפואיים שונים מאלה שנוכל למצוא במזון רגיל לכלבים. בדומה אלינו, לבני האדם, גם לכלבים יש מאפיינים גנטיים שונים שמשפיעים על תפקודם הבריאותי היומיומי ולכן חשוב להבין שעל כל בעלי הכלבים להיות ערניים לנושא האוכל, בטח ובטח בשלבים הראשוניים בהתפתחותו של הגור. את המזון עצמו תוכלו למצוא בצורת פחיות שימורים או בצורת רכיבי מזון כאלה או אחרים כשהרעיון המרכזי העומד מאחוריהם הוא הענקת ערך תזונתי בריא שלא ניתן למצוא במזון רגיל ממוצע. כמובן שהבחירה במזון הרפואי הנכון מבחינתו של הכלב מתבססת על מספר פרמטרים קבועים, ביניהם גילו משקלו וכו’
איך מזון רפואי מסייע על כלבים עם בעיית כליות


על ידי אבחון וטיפול מוקדם ניתן להאט את תהליך ההדרדרות ולאפשר לחיית המחמד חיים ארוכים ושמחים. כשל כליות הנו מצב פתולוגי, שבו לפחות 3/4 מהנפח התפקודי של שתי הכליות יחדיו איננו פעיל. דבר המוביל לירידה בתפקוד הכליות. כשל כליות אקוטי הנו הפרעה פתאומית וחריפה בתפקוד בדרך כלל עקב חומרים רעילים שפוגעים בתאי הכליות או אספקת דם לא תקינה לרקמת הכליות, כשל כליות אקוטי יכול להיות הפיך. כשל כליות כרוני מאידך איננו הפיך, הנזק שנגרם לתאים בכליות הוא קבוע ועל כן הם אינם מתפקדים יותר. הכשל הכרוני מתפתח לאט, לעיתים רבות בלי שהבעלים יכולים לשים לב, תקופת הזמן היא משתנה והיא יכלה לנוע בין מספר שבועות עד מספר שנים, המחלה מתקדמת במשך פרק הזמן עד שהיא מגיעה לשלב הסופני שלה, שמוביל למוות. יחד עם זאת כאשר המחלה מאובחנת בשלביה המוקדמים יותר ניתן לטפל בבע"ח כך שקצב ההידרדרות פוחת, ואיכות החיים של בע"ח בזמן המחלה תהיה טובה. במקרים רבים, בעזרת טיפול נכון בע"ח רבים חיים מספר שנים גם כאשר סובלים מכשל כליות כרוני. חשיבותה של התזונה
תזונה מאוזנת תורמת רבות לחיים בריאים ופעילים, לכן למזון שאוכלת חיית המחמד שלכם חשיבות עליונה עבור בריאותה הכללית ורווחתה. אם חיית המחמד שלך סובלת מכשל כליה או ממחלת כליה, תזונה נכונה יכולה ליצור שיפור משמעותי באיכות חייה. כיצד המזון הנכון יעזור?
במקרים מסויימים, ובהתאם למצבו הבריאותי של בעל החיים, ימליץ לכם הוטרינר על Hill’s Prescription Diet k/d לבריאות הכליות. למזון זה יעילות מוכחת קלינית להארכת תוחלת החיים בחיות הסובלות מכשל כליה. מזון זה מאופיין בתכולת מינרלים מוקפדת במיוחד המאפשרת טיפול מתאים בחיות הסובלות מכשל כליה.
איזה מזון רפואי מתאים לכלב


איזה אוכל רפואי מתאים לכלב שלי ? שאלה שאנחנו נשאלים עשרות פעמים ביום על ידי לקוחות מתוסכלים שמחפשים תשובות באינטרנט ,אנו ממליתים להתייעץ אם וטרינר שלכם .
איך מתאימים מזון רפואי לכלב משלשל


שכלב משלשל זה יכול לנבוע ממספר סיבות, במידה והכלב שלנו סובל מיציאות רכות או שלשול, עלינו להבין מה מקור הבעיה, בגלל שכלבים אינם מסוגלים לדבר ולומר לנו כיצד הם מרגישים, אנחנו צריכים לשים לב אם לשלשול מתלווה גם שינוי בהתנהגות וברמות האנרגיה.
מונג' סלמון וטונה - פורמולה מעולה לכלבים עם רגישות בעיכול!
הבעיה המרכזית בשלשול היא שהוא מתלווה באובדן נוזלים, הסכנה המיידית היא של התייבשות אך לעיתים הוא יכול לנבוע מבעיות רפואיות נוספות, לפעמים גם אם הכלב אוכל מצויין, הוא עדיין עלול לשלשל. אם אחרי 3-2 ימים של אכילת עוף ואורז לא נראה שיפור, אז עליכם לקנות מזון רפואי לכלב משלשל מסוג גסטרו אינטסטיל יבש או בשימורים.
כמה עולה מזון רפואי לכלב


באתר שפע גדול של מגוון סוגי מזון רפואי לכלבים לטיפול בשלל בעיות כגון: עודף משקל, כאבי מפרקים, בעיות עיכול ועוד מזון רפואי לכלבים בריט 12 ק"ג Joint & Mobility Brit. מחיר רגיל: 479 ₪ מחיר 429 ₪ · מזון רפואי לכלבים אוביסיטי 12 ק"ג BRIT obesity. מחיר רגיל: 449 ₪ מחיר טווח מחירים משתנה

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח