איך דיקור סיני יכול לסייע לכלב מבוגר ?

כשהכלב מתבגר והופך לסניור, אנחנו מתחילים לחשוש שהוא עלול להצטרך לעבור פרוצדורות רפואיות מורכבות, ניתוחים או טיפול תרופתי קבוע.


אהבתם? שתפו


יש לך כלב מבוגר? או אולי קשיש?

בכל אופן, כשהכלב מגיע לגיל הזה, אנחנו מתחילים לחשוש שיצטרך לעבור פרוצדרות מורכבות, כמו ניתוחים, או שיקבל תרופות שעלולות לפגוע בכבד ובכליות כחלק מתופעות הלוואי.

חשוב לדעת שדיקור סיני יכול להיות טיפול מצוין לכלבים מבוגרים, בהרבה מאוד מקרים.
לפני כמה שנים פגשתי את בל, כלבה שההמלצה היתה המתת חסד. היא היתה מאושפזת אחרי פריצת דיסק, משותקת ברגליים אחוריות , ללא שליטה על הסוגרים.

אני רציתי יותר מהכל להקל עליה ולאפשר לה ללכת שוב בכוחות עצמה, ללא כאבים. בעזרת טיפול בדיקור סיני, אפשרתי לה חיים טובים לשנתיים נוספות.

זקנה היא לא מחלה!


כלבים מבוגרים לעתים סובלים מיותר מבעיה אחת שדורשת תשומת לב וטיפול. הם עלולים לפתח חרדות, התיאבון מעט פוחת והם לא יגיבו טוב לחלק מהתרופות שאולי בעבר עזרו להם. עם הגיל,

עלולות לצוץ בעיות כמו:

*כאבים כרוניים

*דלקת מפרקים

*וקושי בתנועה

*בעיות בשלפוחית השתן

*אבנים

*בעיות במערכת העיכול ואפילו סניליות.

הבשורה הטובה היא שבהרבה מקרים יש מה לעשות כדי לשפר את המצב, בעזרת רפואה סינית וללא תופעות לוואי!


אבחנה:

כשכלב מראה סימנים שלא ראיתם בעבר, הצעד הנכון מבחינתכם הוא ללכת לווטרינר לאבחון של הבעיה.

זה יעזור לכם לבחור מבין האפשרויות את הטיפול הטוב ביותר.


הטיפול בכלב זקן:

לפעמים מגיעים לטיפול כמוצא אחרון אחרי נסיונות לטפל בדרכים אחרות. כשאני מספרת על אפשרויות הטיפול, הם מרגישים הקלה והתרגשות. האושר שלי מגיע בהמשך היום, כשהם מתקשרים לספר לי שהכלב מרגיש הרבה יותר טוב. כלבים וחתולים מבוגרים, יכולים לחיות חיים טובים, אם מוצאים עבורם את הטיפול הנכון.


דיקור סיני:

מחקרים רבים הראו שהרפואה הסינית יעילה מאד בטיפול בכאב. גילו שהחדרת מחטים סיניות לנקודות מסוימות בגוף, גורמות לשחרור נוירוטרנסמיטורים מסוג סרוטונין ואנדורפינים שמשמשים כמשככי כאב טבעיים. סטימולציה של נקודות הדיקור משפרות את זרימת הדם לעצבים, למפרקים ולאיברים, כדי לעזור ולשמור על פעילות תקינה לאורך זמן. אחד היתרונות הבולטים של טיפול בדיקור סיני לכלבים וחתולים מבוגרים, הוא שלדיקור סיני אין תופעות לוואי.תוך כמה זמן נראה את תוצאות הטיפול?

הרבה אנשים רוצים לדעת כמה זמן צריך לטפל כדי לראות תוצאות. התשובה לשאלה הזו תלויה בכמה משתנים. באופן כללי, ככל שהבעיה או המחלה קיימת זמן ממושך יותר, כך גם הזמן שיקח כדי לראות את ההשפעה של הדיקור הסיני.

לבעיות אקוטיות לעומת זאת כמו למשל, בלט דיסק, או פריצת דיסק, התוצאות יהיו הרבה יותר מהירות. חלק מהבעיות הכואבות מאוד הללו, יכולות להיות מטופלות בעזרת אלקטרו אקופונקטורה (דיקור סיני עם פולסים חשמליים עדינים) לאפקט טיפולי חזק יותר.
אורלי זכאי, רפואה סינית לבעלי חיים

7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח