איך להגן על האוזניים מפני חדירת מים? | סימנים לדלקת אוזניים| טיפול מונע| מתכונים טבעיים למניעה.

שוקינג! הכינויים הדבילים שאנחנו מכנים בהם את הכלבים המתוקים שלנו לפעמים - זה לא הדבר הכי נורא שהאוזניים שלהם סופגות 💦 כניסת מים לאוזניים יכולה להוביל לסיבוכים מיותרים.

⚠ קבלו כמה עצות איך למנוע אותה:

1. כסו את אוזני הכלב שלכם בכובע אמבטיה בזמן המקלחת

2. נגבו היטב את האוזן ואת סביבת האפרכסת אחרי הרחצה

3. התרגלו להציץ פעם בשבוע באוזניו של הכלב. זו הדרך להכיר את האוזן שלו בריאה וללמוד לזהות שינויים בעייתיים!


סימנים של דלקת באוזן כלב:

נפיחות או דלקת באוזןאוזניים חמות יותר מסביב לעורריח רעצבע שונה מסביב לאוזןפנים האוזן הופך לאדוםהעור פריךכאב כשנוגעים באוזןשעווה באוזן כהה ונראית כמו קפההכלב מגן על האוזן ולא יאפשר מגע

ניקוי האוזן:

יש לנקות רק את החלקים החיצוניים של האוזן. אל תשתמש/י במקל עם צמר גפן או בכל דבר אחר בתוך האוזן של הכלב.יש לקחת כדור כותנה ולהרטיב אותו עם מתכון ניקוי האוזניים הכלביים הביתי שמצויין למטה בהמשך.נגב/י את החלק החיצוני של האוזן ואת החלקים שבתוך האוזן אליהם אתה יכול לראות ולהגיע אליהם על הדש החיצוני.נגב/י את האוזן הפנימית בכדור כותנה חדש ופתרון ניקוי. אל תכניס שום כותנה לתעלת האוזן. הניחו טפטפת מלאה במנקה האוזניים הביתית לכלבים לאוזני הכלב ותנו לחיית המחמד שלכם עיסוי עדין בבסיס האוזניים. אחרי דקה תן לו לנער אותו. טלטול ישחרר את שעוות האוזניים ופסולת אחרת בתוך האוזן. השתמש/י בכדור כותנה נקי ויבש כדי לנגב אותו מהאוזן. חזור על הטיפות וניגב לפי הצורך עד שלא תצא עוד שעווה. ואז תן/י לגור שלך חיבוקים ופינוק, הוא הרוויח את זה.

הערה: ללא קשר באיזה ניקוי אוזניים לכלבים אתה משתמש,התייעץ תחילה עם הווטרינר שלך!


אפשרות ראשונה :

מנקה אוזניים טבעי על בסיס חומץ - כפית חומץ כפית מים נקיים

אפשרות שנייה:

תמיסת ניקוי אוזניים לכלב מי חמצן - כפית 3% מי חמצן כפית מים נקיים

אפשרות שלישית:

שטיפת אוזניים עם חומץ בוריק וחומצה בורית 4 כפות חומץ 1/2 כפית חומצה בורית (לא בורקס) 5 טיפות משפשפות אלכוהול 5 טיפות יוד פולידון, לא חובה.

אפשרות רביעית:

מנקה לאוזן כלבים עם שמן עץ התה1 כף שמן זית1 טיפת שמן עץ התה *חשוב להכין הכל לפני שתתחיל/י בתהליך ניקוי האוזניים של הכלב שלך. ישנם כלבים שלא אוהבים לנקות את האוזניים שלהם ולכן יש לדואג לתת להם הרבה חיבה במהלך התהליך. האוזן נוטה להפוך למטרה נעה אם לוקח לכם זמן רב מדי, אז נסו להיות מוכנים ולבצע את זה מהר מאוד. זה קל יותר אם את/ה מתחיל לאמן אותם לקראת התהליך כגור צעיר.

מקווים שסיברנו לכם את האוזן, כמו שאומרים 👂🙂ושנתנו לכם את כל המידע הדרוש להכנת טיפות אוזניים תוצרת בית לכלבים. שמירה על האוזניים נקיות ובריאות כל כך חשובה . אם יש לך שיטה אחרת שעובדת עבורך,ספרו לנו נשמח לדעת ולהעביא הלאה !

*אנא שתפו מאמר זה עם חבריך ובני משפחתכם. ככל שנדע יותר, כך נוכל לספק טיפול טוב יותר לגורים האהובים שלנו.


לרכישה טיפול מונע (לא לדלקת )

נוזל ניקוי אוזניים לכלבים 118 מ"ל

נוזל לניקוי אזניים על בסיס אקליפטוס להרגעה, לניקיון ולהרחקת ריחות רעים. הוראות שימוש: הזלף מס’ טיפות ישירות לתוך האוזן, עסה אותה במשך 20 שניות
#ניקויכלבים #כלבים #טבעי #קללהכנהבבית #אוזנים #גוריכלבים #דקטרי #מזוןוציודלבעליחיים

88 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח