!יוצאים לטיול עם הכלב בטבע? כך תעשו זאת נכון

האביב הגיע ויש מזג אוויר נפלא לטיול משפחתי.

הכלב הוא חלק מהמשפחה ולכן לא נרצה להשאיר אותו לבד בבית, נכון?

כך תכינו את הכלב למפגש עם הטבע, החום, והאנשים השונים שהוא יפגוש במהלך הטיול,בשבתות בתקופת האביב המוני ישראלים נופשים ברחבי הארץ כשהפריחה בשיאה ומזג האוויר נעים.


גם את הכלב אנחנו שמחים לצרף לחוויה, ובטוח שהוא ייהנה מכך מאוד. במקום לרבוץ בשעמום בבית הכלב שובר את השגרה הקבועה ולומד להכיר מקומות חדשים ומסקרנים. מעבר לכך, כלבים אוהבים במהלך הטיול להוציא אנרגיה ולשחרר מתחים. כלבים מאוד דומים לנו בקטע הזה. הם רוצים לרוץ, לשחק, ומדי פעם גם לנוח. לא פלא שהם החברים הכי טובים שלנו, נכון?


אז החלטתם לצרף את הכלב לטיול שלכם? לפני שאתם מחברים לו את הרצועה ומכניסים אותו למושב האחורי האוטו, כדאי שתתכוננו בהתאם לטיול. יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון:


1) קודם כל, דאגו שהכלב יהיה מצויד בקולר לכלב נגד קרציות.


2) דאגו לשים לו אמפולות נגד פרעושים המותאמות למשקל הגוף שלו (אמפולות מחולקות לפי משקל הכלב בדרך כלל).

הטבע שורץ במיוחד באביב בחרקים, פרעושים ושלל חיות קטנות אחרות, ואתם לא רוצים שהכלב שלכם יחזור הביתה כשהוא מתגרד בטירוף.        

*עוד דבר לגבי קולר לכלב – חשוב לרשום עליו את כל הפרטים שלכם הבעלים – שם וטלפון, לכל צרה שלא תבוא. למקרה שהכלב ילך חלילה לאיבוד, או יברח. כך שאם מישהו ימצא אותו, הוא יידע להגיע אליכם. גם תגית או דסקית שתכיל את פרטי הבעלים היא פתרון טוב.

       

3) כסו את המושב האחורי של האוטו בסדין – אם הניקיון חשוב לכם ואתם לא רוצים שהאוטו ייראה לאחר הטיול כמו סדום ועמורה דאגו לפרוש סדין גדול על המושב האחורי.

הכלב שלכם אולי מנשיר, או שאולי הוא חלילה יקיא במהלך הנסיעה מההתרגשות, וזה טבעי, הוא גם יכול לעשות פיפי. בכל מקרה, הכי טוב לשמור על ניקיון על הזירה ככל הניתן.      

4) לכלב יש שבב? כדאי מאוד שלכלב יהיה שבב זיהוי עם כל הפרטים המעודכנים שלכם בעלי הכלב. בדרך כלל לאחר חיסון הכלב השנתי ותשלום אגרת הרישוי השנתית לכלב, הווטרינר יעדכן פרטים אלו במערכת הארצית. זה גם משהו חשוב, למקרה שהכלב השובב יברח לכם בטיול.      


5)הכינו לפני הטיול “ערכת כלב” ממש כמו שמכינים כשיוצאים עם הילדים לטיול. דאגו שיהיו לכם לפחות שני בקבוקי מים נוספים רק עבור הכלב, אם אפשר שיהיו קרים מה טוב, הצטיידו כמו כן בקעריות למים ולמזון, כמות מזון מספקת (מומלץ מזון יבש בשקית סגורה), רצועה לטיול, חטיפים לטובת משחקים, כדור משחק או עצם שהכלב אוהב לשחק איתה, שקיות לאיסוף צרכים, מחסום לפה למניעת אכילת אשפה או נסיכה של אנשים אחרים או בעלי חיים אחרים, שמיכה שתיועד לרביצה וכן לניקוי הכלב בתחום הטיול ומברשת לסירוק הפרווה למקרה שיידבקו קוצים לפרוות הכלב.
#sun #sunny #sunnyday #instagrams.co.il #instagramscoil #sunnydays #sunlight #light #sunshine #shine #nature #sky #skywatcher #thesun #sunrays #photooftheday #beautiful #beautifulday #weather #summer #goodday #goodweather #instasunny #instasun #instagood #clearskies #clearsky #blueskies #lookup #bright #brightsun


צפייה 10 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח