מדריך: כך תשמרו על חיות המחמד בעת חירום 

אם עליכם לפנות את הבית במשבר, תכננו את התרחיש הגרוע ביותר. גם אם אתם חושבים שאולי נעלמתם רק יום אחד, הניחו שייתכן שלא תורשו לחזור למשך מספר שבועות. כאשר הוכרזו המלצות לפינוי, עקוב אחר הוראות פקידים מקומיים ומדיניים. כדי למזער את זמן הפינוי, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:


שלב 1: השג מדבקת התראת הצלה מדבקה קלה לשימוש זו תאפשר לאנשים לדעת כי חיות מחמד נמצאות בביתכם. וודא שהוא גלוי לעובדי הצלה (אנו ממליצים להציב אותה על דלת הכניסה או בסמוך לה), ושהיא כוללת את סוגי ומספר חיות המחמד בביתך, כמו גם את השם והמספר של הווטרינר שלך. לקבלת מדבקה להתראה חיית מחמד חינמית בחינם לביתך, מלא את טופס ההזמנה המקוון שלנו ואפשר 6-8 שבועות למסירה - https://forms.gle/5Km7ZCuCgxwRPDLMA

שלב 2: סידור מקלט בטוח אל תשאיר את חיות המחמד שלך מאחור. זכור, אם זה לא בטוח עבורך, זה לא בטוח לחיות המחמד שלך. הם עלולים להילכד או להימלט ולהיחשף לסכנות מסכנות חיים רבות. שאל חברים וקרובים מחוץ לאזור הסמוך אליך אם הם היו מוכנים לקחת את חיית המחמד שלך במקרה של אסון - להיות מוכן מראש.

שלב 3: בחר "מטפלים ייעודיים" צעד זה ייקח זמן רב ומחשבה. בבחירת מטפל/ת זמנית, קחו בחשבון מישהו שגר קרוב לבית מגוריכם. הוא או היא צריכים להיות מישהו שבדרך כלל בבית במהלך היום כשאתה בעבודה או שיש לך גישה קלה לבית שלך. יש לתת סט מפתחות לאדם מהימן זה. זה עשוי לעבוד טוב עם שכנים שיש להם חיות מחמד משל עצמם - אתה יכול אפילו להחליף אחריות, תלוי למי יש נגישות.

שלב 4: הכן ציוד חירום וערכות נסיעה אם עליכם לפנות את הבית במשבר, תכננו את התרחיש הגרוע ביותר. גם אם אתם חושבים שאולי נעלמתם רק יום אחד, הניחו שייתכן שלא תורשו לחזור למשך מספר שבועות. כאשר הוכרזו המלצות לפינוי, עקוב אחר הוראות פקידים מקומיים ומדיניים. כדי למזער את זמן הפינוי, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

1) וודא כי כל חיות המחמד לובשות צווארונים ותגים עם מידע זיהוי עדכני. תג הזיהוי של חיית המחמד שלך צריך לכלול את שמו, מספר הטלפון שלו ואת כל הצרכים הרפואיים הדחופים. הקפד לכתוב את שם חיית המחמד שלך, את שמך ופרטי הקשר שלך על המוביל של חיית המחמד שלך.או למי שיש מיקרו-שבב מושתל מתחת לעור באזור הכתפיים של בעל החיים, וניתן לקרוא אותו על ידי סורק ברוב המקלטים לבעלי חיים.

2) הביאו תמיד חיות מחמד לבית בסימן הראשון או באזהרה מפני סערה או אסון. חיות מחמד יכולות להתבלבל ולהסתובב מהבית במשבר.

3) אחסן ערכת חירום ורצועות קרוב ככל האפשר ליציאה. וודאו כי כל בני המשפחה יודעים היכן הוא נמצא, וכי הוא מסומן בבירור וקל לנשיאה.

4) פריטים שיש לקחת בחשבון לשמור על "בזמן אסון" או בקרבתם כוללים:

*ערכת עזרה ראשונה לחיות מחמד וספר מדריך (שאל את הווטרינר שלך מה לכלול)

*שימורים של 3 עד 7 ימים או מזון יבש (הקפידו להסתובב כל חודשיים)

*מגשי מלטה חד פעמיים (מחבת צלייה מאלומיניום מושלמת)

*מגבת נייר או פד

*סבון כלים נוזלי וחיטוי

*שקיות זבל חד פעמיות לניקוי

*כלים להאכלת חיות מחמד וקערות מים

*צווארון או רתמה נוספים כמו גם רצועה נוספת

*צילומים ו / או USB של רשומות רפואיות ומכל אטום למים עם אספקה של שבועיים של כל תרופה אותה חיית המחמד שלך זקוקה

*מים בבקבוקים לשבעה ימים לפחות לכל אדם וחיית מחמד (יש לאחסן במקום קריר ויבש ולהחליף כל חודשיים)

*תיק נסיעות, ארגז או מנשא יציב, אידיאלי כזה לכל חיית מחמד

*פנס

*שמיכה תמונות אחרונות של חיות המחמד שלך (למקרה שתפרידו ותצטרכו להכין פוסטרים "אבודים") במיוחד לחתולים: ציפית, צעצועים, כף איסוף

במיוחד לכלבים: רצועות נוספות, צעצועים וצעצועי לעיסה, סט סדינים לכלוב לשבוע

באמצעות אתר המרכז הארצי לרישום כלבים או חיפוש רופאים וטרינריים במאגר הרופאים באתר משרד החקלאות והשירותים הווטרינריים, ניתן לאתר את בעלי הכלב, במידה ופרטיו המעודכנים רשומים במערכת באמצעות הזנת השם המלא הבעלים או מספר השבב.

במשרד החקלאות ממליצים לבעלי הכלבים להזין ולעדכן את פרטיהם המעודכנים של הכלבים ובעליהם, כך שבמידה והכלב אבד, ניתן היה לדווח על היעלמותו או לדווח על מציאתו. ניתן ליצור קשר בטל': 03-9681610 ובאתר .

#pets #DogHealth #DogCheckupsandPreventiveCare #PetFireSafety #כלובאילוף #איךלהגןעלחיותבזמןאסון #אסוןטבע #שריפה #רעידתאדמה #ערכתחירוםלחיותהמחמד #מדריךלחיותבזמןאסון17 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח