7 סימני שפת גוף חשובים אצל כלבים, ומה המשמעות שלהם

כולנו היינו רוצים שהכלבים שלנו יוכלו לדבר איתנו – זה היה הופך את החיים להרבה יותר קלים.

אבל האם ידעתם שהכלב שלכם אכן מנסה לדבר איתכם?

הוא אולי לא מדבר איתכם בשפה שלכם, אבל הוא בהחלט מתקשר איתכם.


התמונות למטה מראות את הדרכים המרכזיות בהן הכלב שלכם מדברים איתכם על הדברים החשובים.

לימוד הילדים שלכם את השפה של הכלבים יכולה גם למנוע נשיכות.


1. מביא לכם משהו
זה קל למדי. רוב הכלבים מביאים לבעלים שלהם דברים כשהם רוצים לשחק. אם זה הצעצוע האהוב עליהם, או מקל שיזרקו להם, או אפילו גרב (כדי לשחק במלחמת משיכות), זאת בדרך כלל הדרך שלהם לבקש זמן משחק.

2. נרתע בפחד
זאת עוד דרך תקשורת שקלה לקריאה. כאשר הכלב שלכם מתכופף, עם הזנב בין הרגליים, והראש למטה. הוא אומר לכם באופן ברור שהוא מפחד מהסיטואציה. אם לא תקשיבו לכלב שלכם ו/או תוציאו אותו מהסיטואציה, יש כלבים שינשכו כדי להגיד לכם שהם מפחדים.


3. מתנשפים כשלא חם
אם הכלב שלכם מתנשף כשלא חם, הוא אומר לכם שהוא לחוץ. זה הזמן לשנות אווירה או מה שאתם עושים על מנת להימנע מלחץ מיותר עבור הכלב שלכם.


4. מייבביבבה היא לא פשוטה, מכיוון שיבבה של כלב משמעותה דברים שונים. יש כלבים שיבכו כשהם צריכים לצאת לעשות צרכים. הכלבים שלי בוכים כשהחתולים אוכלים בחוץ (כי הם כמובן רוצים לצאת לאכול להם את האוכל). הכלב שלכם אולי ייבב כשהוא מתרגש או לחוץ. אתם צריכים להיות מודעים לסביבה על מנת לדעת מדוע הכלב שלכם מייבב. למשל, אם הוא עומד ליד הדלת, הוא כנראה רוצה לצאת החוצה, או שהוא מתרגש מהאדם שעומד להיכנס פנימה.


5. מזיז את הראש בפתאומיותהרבה אנשים מפספסים את זה (במיוחד ילדים), כאשר אתם מטפלים בכלב. אבל אם הכלב שלכם מזיז באופן פתאומי את הראש לאזור שאתם נוגעים בו, זה אומר שכואב לו או שלא נוח לו שאתם נוגעים בו באזור הזה. זאת אזהרה של הכלב – אם לא תפסיק, אני אנשוך אותך. הידיעה תעזור לכם לדעת אם הכלב שלכם סובל ממשהו, וגם תמנע נשיכה עתידית של הכלב. אפשר לראות בתמונה למעלה שהכלב מראה את הלבן של העיניים שלו – עוד סימן לחוסר נוחות.

6. נובח עליכםהאם הכלב שלכם נובח עליכם כדי להשיג משהו – אוכל, טיול, משחק, או שתזרקו לו צעצוע? זאת כנראה שפה שהוא למד – הוא ניסה אותה פעם או פעמיים, וזה השיג לו את מה שהוא רצה, אז הוא ממשיך. מאלף יכול לעזור לכלב שלכם להתנהג בצורה קצת יותר רגועה ושקטה.7. גוף נוקשהגוף נוקשה אצל כלב היא הדרך שלו להגיד 'משהו קורה ואני לא אוהב את זה'. אם אתם רואים שהכלב שלכם עובר למצב נוקשה, זה בדרך כלל אומר שהם עומדים להגיב למשהו, כמו חתול, אדם בדלת, או כלב אחר. מודעות לסימן הזה יכולה למנוע את מה שיקרה לאחר מכן, מה שיכול להוביל לריבים ונשיכות. אם הכלב שלכם נהיה נוקשה ומתחיל לבהות, זה הזמן להסב את תשומת ליבו למשהו אחר.#כלבים #טיפים #אוהביכלבים #שיטותחינוךכלבים #סימניגוףחשוביםבכלבים #שפתכלבים35 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דרושים שליחים!!!

שלח.י הודעה: 054.5530401

משלוחים חינם בכל הארץ  

 בקניית מוצרים מעל 250 ש"ח